ja-cpanel-top


Скелети в шафі: потрібна чесність в любові

Вони є у всіх. Секрети різної давності і значущості. Маленькі і великі, ризикують випасти з шафи в самий невідповідний момент, скелети - те, що ми приховуємо від інших, та й самі не любимо згадувати. В залежності від вагової категорії вони можуть дати новий напрямок у відносинах. Адже коли ви раптом дізнаєтеся душевні таємниці близької людини, крім здивування виникає питання: що робити далі? А якщо він розкриває ваші секрети, взагалі катастрофа! Lady.mail.ru розкриває головний секрет: - як повернути довіру у відносинах, залишаючись відвертими.

Звідки беруться таємниці?

Юристи люблять цитувати висловлення про те, що «кожної людини, який дожив до тридцяти років, є за що посадити». Мовляв, якщо ви не сидите, це не означає, що ви така добра, значить, просто погано шукали. Про відносини можна сказати те ж саме. У всіх У нас до певного віку з'являється досвід. Вдалий і невдалий, оскільки від помилок не застрахований ніхто. Іноді, поки не зробиш певний крок, невідомо, як буде краще. Часто ми діємо «в пориві пристрасті і стані афекту». З часом помилки у відносинах залишаються в минулому і перетворюються в таємницю - той самий скелет, який селиться в шафі або на антресолях.

Обмани, но останься

В результаті випадкового збігу обставин або безвідповідальною відвертості партнера, випив зайву чарку текіли, ви можете «дещо з чим» випадково ознайомитися. Чоловік не витримав випробування часом або обставини склалися певним чином, але ось ви вже чуєте: «Люба, у мене є дитина». Або дізнаєтеся, що та колега вашого чоловіка, яка чотири роки тому була у вас в гостях з дружнім візитом, в той же самий час була йому не просто колегою. Так, він довго метався, і, як ми бачимо, вибрав вас, але осад залишився. Як з цим жити?

Кажуть, що минуле має залишитися в минулому, але коли ви виявляєте, що від вас свідомо приховували, відбувається це як раз в цьому. Так може бути перекреслено не тільки минуле і актуальне, але й здавалося таким можливим майбутнє. Адже Вам чомусь зовсім не хочеться згадувати про те, як він красиво доглядав за вами і про перше ідеальних побаченнях. Навпаки, тягне зателефонувати подрузі - не тільки поскаржитися, але і задати пару питань: чи знала вона, відчувала щось недобре, але боялася вам натякнути. Будьте впевнені, помічала і, швидше за все, не тільки вона. До розслідування можуть бути запрошені взагалі всі бажаючі, тим більше, що «і мама завжди говорила, що він вам не пара». Виплеснути емоції, звичайно, важливо, але дуже небезпечно зробити першу помилку всіх, хто опиняється в ситуації обману - зібрати всі думки з приводу. Замість того, щоб сформувати одне єдине і головне - своє. Для того, щоб зрозуміти, що робити, необхідно як раз зупинитися і подумати, які хвилюють переживання саме вас.

Після того, як висохнуть сльози, і спаде перша хвиля відчуття зради, можна приступати до «розбору польотів». Іноді нам дуже хочеться прийняти бажане за дійсне або, навпаки, відсторонитися від фактів, тому, що занадто боляче. Це друга помилка. Але з'ясувати, що до чого, все-таки доведеться, інакше як приймати об'єктивне рішення? Найкраще знайти в собі сили і поговорити з «обманщиком» напряму. До речі, де він? Від того, розривається ваш телефон від дзвінків і смс, теж багато що залежить.

Далі події можуть розгорнутися по-різному. Зрозуміло, що просто так ніхто брехати не стане, причини знайдуться, але поки що краще залишатися напоготові. Щоб не скоїти третю помилку - не піти на поводу у жалості. Її можна відчувати не тільки до кривдника, який благає про прощення, але і до самої себе. Зруйнувати легко, але не те, у що ви вкладалися довгі роки і з душею. А ось як повернути довіру, незрозуміло. В ім'я кращого майбутнього спробуйте зрозуміти, чи дійсно все таємне ховалося під тиском обставин і чи насправді все, що стало явним, ніяк не вплине на те, що зараз між вами?

Є і ще один маленький нюанс. Відомо, що хто хоче - знайде можливість, а хто не хоче - знайде виправдання. Обман може розкритися випадково, а от розпорядитися цією інформацією можна вже свідомо. Зізнайтеся собі, може бути, ви й самі давно шукали якийсь привід, через який зручно «не пробачити»? Адже в кінцевому підсумку головне - не обдурити себе саму.

Залишся, але більше не бреши

Щоб таємниця перестала бути таємницею, досить про неї розповісти. Починаючи нові відносини, важливо звільниться від старих переживань. Якщо у вашому минулому є щось тривожне, що якимось чином може перешкодити новим відносинам, можливо, варто поговорити про це відразу, «стоячи на березі». Один з плюсів такої відвертості - можливо, ваш партнер у відповідь на ваше визнання, готовий буде зробити і свій. Тоді вам обом буде набагато простіше починати нову сторінку життя. Однак, збираючись поділитися з партнером своїми таємницями, врахуйте декілька принципових моментів.

- адекватність оцінки. Чи є ваша таємниця дійсно таємницею? Варто роздувати з історії щось з грифом «цілком таємно»? Коли Аня - викладачка стрип-танців у фітнес-клубі - познайомилася з Мішею і розмова зайшла про заняття спортом, виникла незручна ситуація. «Спорт - це чудово! - сказав Мишко, - А то у мене однокурсниці ходять на якісь вульгарні танці. Це так пішло!». Починаючи будувати нові відносини, Аня знала, що про «спорті» говорити не варто. Коли в розряд женихів перейшов вже її новий хлопець, дівчина злякалася. Раптом він не захоче одружитися на дівчині, яка танцює «вульгарні танці»? Таємницю видала молодша Анина сестра, а наречений довго сміявся. І досі пишається своєю красунею дружиною, яка не тільки прекрасно виглядає, але і приголомшливо танцює. Питання «як повернути довіру людини?» - так і не виникло, оскільки і недовіра було адресовано і не йому.

Буває і по-іншому. На Юру вивалився «скелетик» у вигляді простенької зошити його дружини Олени. Зошит була ще зі студентських часів, і він очікував побачити там формули упереміш з романтичними сердечками на полях. Не тут-то було. Тетрадочка таїла в собі список з сімдесяти восьми чоловічих імен, навпроти кожного з яких стояла дата («як на цвинтарі» - подумав наш герой). З жахом виявивши себе під номером сімдесят вісім, Юра здогадався, що це. Так і просидів біля шафи не в силах поворухнутися до приходу дружини. Був скандал і Юру можна зрозуміти. З одного боку, складно продовжувати жити з жінкою, у якої ти опиняєшся сімдесят восьмим. З іншого боку, все-таки ти - останній. Таку таємницю варто було б оцінити як загрозливу відносин, а зошит, як мінімум, заховати, а ще краще - спалити.

- реальна загроза. Чи справді ви впевнені, що відвертість не буде зайвою? Важливо розуміти, чи не зашкодить ваше минуле вашому майбутньому. Часто наша відвертість викликана бажанням перекласти відповідальність на партнера. Вміння взяти її на себе, вчасно промовчавши, іноді корисніше, аніж потім роздумувати над тим, як повернути довіру коханої. Якщо вам доріг партнер і ваші стосунки, а минулого все одно не повернути і не змінити, навіщо ці страхи, сумніви і переживання?

- межі популярності. Якщо ви оцінили ситуацію і вирішили, що таємниця повинна залишитися таємницею, важливо відповісти для себе на наступні питання: чи вдасться залишити минуле в минулому? Зошит можна спалити, а от знищити свідків не вийде, та й чи варто перетворювати своє життя в програму «Максимум». Варто розповісти партнерові про те, про що він рано чи пізно дізнається.

- право вибору. Є ситуації, коли минуле впливає на майбутнє. Навіть через десять років. У таких таємниць немає терміну давності, а навпаки, працює правило - чим далі, тим болючіше. Сюди відносяться секрети, що стосуються здоров'я, складнощів у взаєминах з родичами, сімейні таємниці, у яких, можливо, ви і не замішані безпосередньо, але сам факт, що ви приховували це від близької людини, може порушити взаємна довіра. Брехня - дуже підступна річ. Намагаючись застрахуватися і побудувати безпечні відносини, ми вирішуємо за двох, а це в принципі неможливо зробити. На які жертви і ризики для розвитку ваших відносин він може піти, вирішувати йому самому. Про те, що коли-то перенесла важку операцію і не може тепер мати дітей, Марина чесно попереджала чоловіків, з якими починала зустрічатися. Хтось вибачався і йшов, хтось не вибачався і пропадав. Приємного було мало, і їй починало здаватися, що навряд чи знайдеться чоловік, готовий любити її. Але він все-таки зустрівся. Зараз вони збираються усиновити дитину, і дуже щасливі. Адже кожен з них зробив свій вибір свідомо.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Скелети в шафі: потрібна чесність в любові