ja-cpanel-top


Як втримати коханого чоловіка

як втримати коханого чоловікаЩоб ваш коханий чоловік завжди був поруч, не робіть ці типові помилки! 

Не намагайтеся змінювати коханої людини за своїм зразком і подобою, сприймайте і любити його таким, яким він є, намагайтеся більше уваги звертати на його позитивні якості, ніж на недоліки, які до того ж можуть цілком не бути такими. 

Психологія наших чоловіків така, що їм, як дітям в школі, постійно хочеться змін! Тому, якщо ви дорожите вашим чоловіком по справжньому, доведеться навчитися не здійснювати деяких типових помилок, які перетворюють вас на одну з безлічі інших, в таку, від якої хочеться втекти. 

Як утримати чоловіка: виключите вередування й істерики!

Перший і, мабуть, самий дієвий подразник - істерика і нотації. Поринаючи в цей невдячній стан, ви, швидше за все, не тільки не будете почуті, але і станете об'єктом прихованого роздратування. Ніщо так не вбиває відносини, як постійне невдоволення життям, ситуаціями і поведінкою улюбленого чоловіка. 

Як утримати чоловіка: дайте йому свободу!

 Незважаючи на своє пекуче бажання 24 години на добу бути поруч з коханим, пам'ятаєте, що він, перебуваючи поруч з вами, продовжує мати нормальні потреби на кшталт бажання побачити близького друга, піти на рибалку або на футбол. У нього можуть і повинні бути куточки душі, де він хоче відчувати і відчуває себе комфортно і із задоволенням, як і у вас. Проводьте частину часу окремо один від одного, і тоді радість зустрічі буде щирою, а сама зустріч - бажаною. 

Як утримати чоловіка: будьте різною!

Намагайтеся бути не такою, як вчора. Спочатку це може здатися дивним і складним, але через деякий час ця гра вам сподобається. Пам'ятайте, що внутрішньо ви залишаєтеся вірною собі.

Як утримати чоловіка: не проявляйте ознак безпорадності

 Відчуйте свою самодостатність і самостійність. Не докучайте коханому нескінченними дзвінками по 3 рази протягом години - це вірний спосіб викликати негативну реакцію. Зателефонувавши, намагайтеся з'ясувати найголовніше і не займати свій і його час малозначними питаннями. 

 Як утримати чоловіка: не смійте ревнувати! 

Ревнощі - ознака невпевненості і підсвідомого бажання оволодіти людиною як річчю, закрити його на всі замки і споглядати з ранку і до вечора. Нічого хорошого з цього зазвичай не виходить. Нескінченні підозри з приводу затримок із заходів або роботи, читання особистих повідомлень і SMS ставлять під колосальний сумнів майбутнє ваших відносин.

Як утримати чоловіка: виключте до мінімуму  жіночі плітки!

Ця звичка може дорого вам обійтися. Не виносьте сміття з хати, прагніть вирішувати свої питання наодинці з коханим.

 Варто згадати про те, що явно недоречним буде присутність вашого чоловіка в колі тільки одних ваших подруг - подумайте, наскільки незатишно він відчуватиме себе в такій обстановці. 

Як утримати чоловіка: походи по магазинах

 Не думайте, що вашу пристрасть до ходіння по магазинах або ринках з таким же ентузіазмом прийме і ваш коханий. Один-два божевільних спільних походи можуть іноді зіпсувати райдужні стосунки. Тому бажано пройтися по магазинах з подругами, заодно і обговорити покупки. Є варіант спільного походу, але ви заздалегідь повинні самі підібрати собі те, що вам подобається, тоді це буде виглядати як сюрприз і не займе дуже багато часу. 

Як утримати чоловіка: не лізьте в душу!

 Ніколи не наполягайте на тому, щоб ваш ненаглядний негайно і беззастережно поділився з вами своїми думками і почуттями. Якщо він не налаштований на відвертість, розмову краще перенести на потім. 

Як утримати чоловіка:  звичка запізнюватися

Ніколи не примушуйте чекати себе дуже довго і часто. Важко знайти чоловіка, який був би в захопленні від того, що ви постійно спізнюєтеся на годину з гаком....

Переглянути коментарі:   
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Цитувати

#1 yana » 10.07.2011 20:13

treba poprobvatu. :-* ;-)
+5 +−

yana

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Як втримати коханого чоловіка