ja-cpanel-top


Які жінки подобаються чоловікам?

які жінки подобаються чоловікамЯка жінка не мріє залучати чоловічі погляди, викликати в них потяг і захоплення! І кожній з нас хочеться зрозуміти психологію чоловіків. Що ж їм подобаються в жінках більше всього? 

Є банальний набір чоловічих уподобань: це червона помада, високі підбори, еротична білизна.
Жінки багато уваги приділяють догляду за собою, а виробники жіночого одягу придумують все нові способи підкреслити за допомогою одягу жіночу привабливість.
 Самі чоловіки стверджують, що їм більше подобаються жінки без косметики, свіжі після прийняття водних процедур. Саме така жінка викликає велике бажання. Але хочу додати, що знайомляться чоловіки частіше з яскравими і вміло нафарбованими жінками.
А з "сірою мишкою" без макіяжу вони якось не рвуться зблизитися.
Які жінки подобаються чоловікам?
Чоловікам подобаються беззахисність в жінці. Тому жінка, яка промокла під проливним дощем, в мокрому одязі викликає бажання негайно кинутися їй на допомогу.
Граціозні жінки, хоча і не дуже гарні, часто притягують чоловічі погляди. Деякі чоловіки зізнаються, що красиві рухи жінки, незвичайна поза часто викликають неймовірні сексуальні фантазії. І мимо такої жінки чоловік вже не може пройти повз.
Чоловіки, які втомилися від балакучих співробітниць, своїх рідних, з захватом милуються мовчазною, про щось загадково думаючою жінкою. А раптом вона думає про нього? Бачить його в своїх сексуальних фантазіях! І чоловік не може відвести погляд.

Також тим, хто комплексує на рахунок свого бюсту, можна порекомендувати улучшить форму груди.
Довге й пишне волосся завжди привертали чоловіків. Майже кожен чоловік мріє заритися в копицю волосся і вдихати його аромат. Хороші духи і догляд за волоссям зроблять більше, ніж новомодні сукні та туфлі.
Але туфлі теж не слід забувати, коли ми говоримо про те, що приваблює чоловіків в жінках.
Красиві ноги на високих підборах - це один із найбільш збудливих чоловічу фантазію моментів.
Після перегляду багатьох фільмів у деяких чоловіків склалося стійке переконання, що жінка з видом недотроги, в ліжку виявиться палкоюі неприборканою.
Тому такі чоловіки з великим інтересом поглядають на жінок у білих закритих блузках, із суворою гладкою зачіскою, і з вузькими окулярами на красивому носику.
Список чоловічих фантазій можна продовжити. На запитання "які жінки подобаються чоловікам" немає однозначної відповіді, адже чоловіки все ж таки різні, і смаки у них різні.
Але всім їм подобається увагу до своєї персони. Побажання доброго ранку або на добраніч за допомогою СМС, дбайливе струшування порошинки з лацкана піджака без сторонніх, сльози в очах перед його від'їздом у відрядження - все це приваблює чоловіка.
Ніжність, м'якість, природність - запорука уваги з боку більшості чоловіків.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Які жінки подобаються чоловікам?