ja-cpanel-top


Жінка-мрія

жінка - мріяКожна з нас рано чи пізно приходить до думки про те, що потрібно виходити заміж. І не тому, що вже пора, а тому, що дуже хочеться мати щасливу і міцну сім'ю.

Поспішаємо порадувати тих, хто все ще чекає того єдиного: чоловіки шукають таку жінку, яка володіє нижчепереліченими якостями. 

Про мовчання

 Любляча жінка не дорікає своєму чоловікові, вона знає, коли можна буде поговорити з вами про обов'язки, а коли слід промовчати, наприклад, коли він забув помити посуд або розкидав папери на столі. 

Незалежність

Жінка повинна бути розумною, з почуттям гумору, з нею вільно можна поговорити на різні теми: від політики до сексу. А ще у чоловіків в пошані незалежність. Кому захочеться весь час бути нянькою? З сильною і самостійною подругою все ж веселіше.

Привабливість

 Про те, що потрібно бути привабливою, можна і не нагадувати. Зараз індустрія краси знаходиться на такому підйомі, що навіть сама посередня зовні дівчина без праці може перетворитися на чарівну панянку. 

Повага

Жінка повинна поважати свого обранця, прислухатися до його думки, навіть якщо вона не зовсім згодна з ним. Ні в якому разі не можна влаштовувати сцен ревнощів на людях, в будь-якій ситуації треба вести себе тактовно і дипломатично.

Розкутість

 Бути більш розкутою, особливо в плані сексу, - ось чому потрібно навчитися сучасним жінкам. Вільно говорите про ваші інтимні фантазії і бажання. Зовсім чудово, якщо у партнера однакові інтереси і зацікавлення. Наприклад, обидва люблять довгі ласки. 

Сварки

Розумна жінка не свариться з друзями та родичами свого обранця, розуміючи, що ці люди йому дорогі і близькі. Необов'язково допомагати на кухні його мамі, достатньо простої поваги. Якщо це вийде, ні друзі, ні рідні не будуть приходити, якщо ви будете приходити на свята і вечірки разом.

Бути кращим

Любляча пані хоче, щоб чоловік був кращим, але це аж ніяк не означає, що треба диктувати, що йому робити, а чого не робити. Її ставлення до чоловіка повинно бути таким, щоб йому самому хотілося чогось досягти, стати краще.

Інтереси

Дайте можливість своєму коханому бути чоловіком. Не дозволяйте диктувати йому свої умови: що і як робити, куди ходити, з ким спілкуватися. Чоловіки і жінки по суті різні, а значить, і інтереси у них відрізняються.

  Кохання - ось найголовніше, що повинно бути у відносинах. Не просто знайти людину, яка буде кохати вас і приймати такою, якою ви є. Це можна тільки відчути.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Жінка-мрія