ja-cpanel-top


Зрада: прощати чи ні?

altЗрада: прощати чи ні? Здавалося, ніщо не може перешкодити щастю люблячого подружжя. А якщо щось і станеться, то вже точно не зрада. 

 

Чоловік - він твій і тільки твій, хіба ж може бути інакше? Тому, якщо це раптом трапляється, то звістка для тебе рівносильно грому серед ясного неба. 


Змінив. Мені. З іншого. Усвідомлення того,що сталося свердлить мозок, ти принижена і втрачена. Серце стискається від образи - як, як же він міг проміняти мене на якусь вертихвістку, як зміг зрадити мені, адже я так його кохаю !!!

І в такий нелегкий момент доводиться ще приймати важке рішення - що далі? Прощати зраду, чи ні - питання для тебе зараз не менш важливе, ніж «бути чи не бути».

Часто в такій ситуації першим спонуканням буває бажання спішно зібрати речі зрадника в чемодан і виставити його з квартири, або ж піти самій, назавжди закривши за минулим двері. Так, такий вихід нерідко буває найбільш правильним. Але не завжди.

Прощати чи ні зраду чоловіка - рішення, яке залежить від багатьох обставин. І його не можна приймати зопалу. Найчастіше, наслідків того що можна накоїти в гніві, вже не виправити. Якщо плутаються думки, візьми собі паузу. Трохи заспокоївшись, постарайся все гарненько обдумати і зважити.

Обставини, які потрібно брати в розрахунок при ухваленні рішення:

- Як і раніше чи ти любиш свого чоловіка? Хочеш спробувати врятувати ваш шлюб? Якщо почуття розтоптані зрадою остаточно, і знову налагоджувати відносини немає ніякого бажання, подальше спільне проживання буде для тебе дуже нелегким, а може навіть перетворитися на катування. Розлучення в такому випадку буде правильним рішенням.

-  Чи зрада відбулася один раз? Якщо з'ясувалося, що так, то можливо, варто подумати про прощення. Зради відрізняється, і це потрібно розуміти. Одна справа - завести роман на стороні, раз за разом обманюючи тебе і ретельно маскуючи свої побачення. І інше - оступитися лише одного разу, фактично з випадковим партнером.

- Розкаюється чоловік у своїй зраді. Його клятвених запевнень в цьому недостатньо, - тобі обов'язково потрібно зрозуміти, чи дійсно каяття щире. Якщо стає ясно, що особливих докорів сумління твій суджений не відчуває, нічого доброго це не обіцяє. Швидше за все, простивши зараз, ти через якийсь час знову опинишся в такій же ситуації.

- Чи любить тебе чоловік як раніше? Чи розуміє він, який біль тобі заподіяв? Чи готовий він піти на все, щоб загладити свою провину і повернути твоє довіру? Вимагай від нього правдивих відповідей.

- Наявність або відсутність моментів, які, безумовно, можна розглядати як пом'якшувальні. Наприклад, що передувало зраді сварка з тобою і його почуття образи, або ж перебування в момент зради в стані, м'яко висловлюючись, «підшофе».

- Наявність дітей. Пам'ятай, що розлучення батьків - це завжди травма для дитини. Чи варто через одиничний випадок залишати малюків без батька?

Вам з чоловіком обов'язково потрібно поговорити начистоту. І, як вже було сказано, добивайся від нього граничної відвертості. Дослідження показують, що парам, які докладно обговорюють факт зради і намагаються зрозуміти її причини, частіше вдається зберегти шлюб.

І ще одна порада: придивися до себе. Чи не посприяла тт мимоволі сама тому, що чоловік пішов наліво? Таке цілком можливо, навіть якщо при розмові він і натяком не згадав про це. Можливо, ти перестала приділяти йому достатньо уваги, не бажала прислухатися до його бажань, не намагалася змінити що-небудь в собі? Нерідко в зраді бувають винні обоє. Тому якщо ти дійсно хочеш все повернути, обов'язково заглянь і всередину себе.

Тільки поговоривши, проаналізувавши і обдумавши вищевикладені обставини, можна прийняти вірне рішення.

Чи справді можна пробачити зраду?

Так, як вже говорилося вище, бувають ситуації, коли зраду можна і навіть потрібно пробачити. Є чимало пар, які пережили це і знову зажили щасливо. Але прощенням справу обмежуватися не повинно. Після нього чоловік повинен докладати всіляких зусиль, щоб повернути твою довіру і загладити свою провину.

Ти ж, зі свого боку, не повинна цьому заважати. Це дуже важливо: прощаючи - прощай! Ти проявила великодушність, так залишайся великодушна до кінця. Весь час нагадуючи чоловікові про його зраду і докоряючи, підозрюючи з приводу і без - ти будеш мучити і себе, і його, що в підсумку неминуче призведе до розриву. Краще вже відразу відмовитися від прощення і розлучитися.

Кохання - велика сила, здатне творити чудеса. Якщо ви все ще любите один одного, якщо чоловік дійсно розкаявся у трагедії і докладає всіх зусиль для завоювання втраченої довіри, шанси на збереження шлюбу дуже великі. Усвідомлення того, що він міг тебе втратити може зробити почуття чоловіка ще міцнішими.

Нехай зради завжди обходять вашу сім'ю стороною і будьте щасливі! 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Зрада: прощати чи ні?