ja-cpanel-top


Причини випадіння волосся

випадіння волоссяВипадіння волосся - процес такий же природний, як і їх ріст. Волосок має свій термін життя, після закінчення якого його ріст припиняється, і він випадає.

Нормальною вважається втрата 50-100 волосин на день. Можна підрахувати кількість волосків, що залишаються на щітці, це дасть приблизну картину. Розгляньте волоски, які випали при розчісуванні. Якщо волосок однаковий по всій довжині - значить, він просто обламався. Швидше за все, вашому волоссю не вистачає живлення і зволоження. Якщо на кінчику волоса є малесенький прозорий мішечок - волосся випав природним шляхом. Якщо мішечок темного кольору, і такого волосся багато - це тривожний дзвінок. 

Через які же причин ми втрачаємо волосся? 

Хімічні та фізичні дії:

Часта фарбування волосся, знебарвлення, хімічна завивка, неправильно підібрані засоби по догляду, часта сушка феном, тугий хвіст, носіння тісного головного убору, переохолодження шкіри голови.

Брак заліза в організмі.

Причиною можуть бути щомісячні крововтрати у жінок, деякі дієти. Характерні ознаки: блідість, млявість, сонливість, загальна слабкість.

Стреси.

Після одиничного стресу волосся швидко приходить у норму. Але при постійному нервовому напруженні випадання волосся може перейти в хронічну стадію. 

Реакція на ліки і харчові добавки.

Препаратів, здатних спровокувати посилене випадання волосся, безліч. Уважно читайте інструкції (особливо параграфи "протипоказання" і "побічні ефекти"). Якщо є сумніви - обов'язково проконсультуйтеся у лікаря.

Хіміотерапія.

На жаль, хіміотерапія завжди призводить до різкої втрати волосся. Але після закінчення лікування волосяний покрив відновлюється.

Хвороби.

Хвороби щитовидної залози (гіпотиреоз, гіпертиреоз), порушення функції надниркових залоз, діабет, анемія, деякі гінекологічні, дерматологічні та венеричні захворювання.

Зміни гормонального фону.

Статеве дозрівання, вагітність, період годування, прийом гормональних препаратів, клімакс.

Нестача вітамінів.

Особливо важливі вітаміни групи В, а також Е та С. У той час, як надлишок вітаміну А може призвести до випадання волосся.

Харчові розлади.

Анорексія, булімія. Запори і розлади шлунка також не сприяють здоровому росту волоссю. 

У випадках різкого випадіння волосся краще звернутися до лікаря - тріхолога, який зможе виявити причини і призначити лікування. Також ви можете спробувати сучасні засоби від випадіння волосся - шампуні, маски, лосьйони та комплекси.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Зачіски Причини випадіння волосся