ja-cpanel-top


Як доглядати за світлим волоссям

блондинкаСвітлий колір волосся завжди у моді, проте, багато хто не вирішуються фарбувати волосся у світлі кольори, тому що побоюються проблем, пов'язаних з доглядом за світлим волоссям. І це марно. Світлий колір волосся може виглядати чудово, якщо знати основні правила догляду за світлим волоссям. 

По-перше, необхідно захищати волосся від сонця, прямі промені якого наносять світлим волоссям найбільшої шкоди. Волосся може стати тьмяними, сухими, втратять сяйво і блиск. Тому влітку, коли сонячні промені особливо сильні, прагніть по можливості носити капелюх, кепку або хустку для захисту волосся від сонця.

Якщо у вас натуральний світлий колір волосся, то буває, що настає такий момент, коли волосся починають темніти. Тому необхідно вирішити, залишитеся ви з таким більш темним кольором волосся, або захочете повернути свій колишній відтінок. В останньому випадку волосся доведеться освітлювати.

При освітленні волосся з особливою ретельністю потрібно вибирати засіб для знебарвлення, так як деякі препарати можуть завдати шкоди не тільки волоссю, але і шкірі голови. Крім того, якщо ви не впевнені в правильності вибраного відтінку, то можна спробувати для початку нестійкі фарби з тимчасовим ефектом. Також можна звернутися до професійних перукарів, які з більшою часткою ймовірності виберуть вам потрібний відтінок фарби.

Також для підтримки світлого волосся в порядку необхідно регулярно стригтися. Це покращує зовнішній вигляд зачіски і дозволяє позбутися від посічених кінчиків.

Уникайте засобів для волосся, які містять спирт і хлор, тому що ці компоненти згубно впливають на колір волосся і стійкість фарби.

Також варто бути особливо уважними при виборі кольору фарби, у випадку якщо ви захочете змінити колір волосся, так як будь-який відтінок фарби на світлому волоссі буде виглядати більш насичено і інтенсивно.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Зачіски Як доглядати за світлим волоссям