ja-cpanel-top


Як вибрати ідеальну стрижку?

ідеальна стрижкаСумніви з приводу вибору нової стрижки можуть довести до справжнього головного болю з наслідками у вигляді невдалих експериментів і бажанням поголитися наголо. 

Але, виявляється, позбутися від цих мук досить просто. Потрібно запам'ятати всього два основних правила, і ваш вибір буде оптимальним.

Правило № 1. Визначте свою форму обличчя. 

Форма обличчя визначає зачіску. Те, що підходить одному типу, абсолютно не підходить іншому. Виділяють 5 типів форми обличчя: круглий, овальний, трикутний, квадратний і витягнутий. Визначити форму свого обличчя просто. Для початку зачешіть волосся назад. Потім візьміть що-небудь записуюче, наприклад, олівець для губ, підійдіть до дзеркала і обведіть на ньому своє відображення. Готово. Тепер відійдіть на кілька кроків назад і вже без зайвих зусиль визначайте свій тип. 

Овальному обличчю підходить практично все: від екстремально короткого їжачка до нескінченно довгого волосся. Можна поекспериментувати з кучериками. 

При круглому обличчі краще вибирати стрижки середньої довжини. Особливо гарні будуть ступінчасті стрижки. Чубчик можна прорідити або зачесати набік. А ось хімію і рівний чубок пробувати не варто. 

Якщо у вас трикутна форма обличчя, а його риси м'які і закруглені, їх чудово доповнять пишне волосся і стрижки бахромою. Якщо ж рисам властива деяка незграбність, то стрижка має бути геометрично чіткою. 

Квадратній формі обличчя підійдуть структурні стрижки. Потрібний ефект можна зробити за допомогою пасма волосся різної довжини або легких хвиль. Прямий проділ, довге пряме волосся і рівна гривка таке обличчя не прикрасять. 

При витягнутому обличчі ніяк не обійтися без чубчика. Вона візуально допоможе зменшити обличчя на пару сантиметрів. Стрижку вибрати можна будь-яку: невелику коротку або асиметричну. Але не варто експериментувати з довгим прямим волоссям і високим хвостом. 

Правило № 2. Визначте свій тип волосся.

Щоб будь-яка стрижка виглядала чудово, потрібно враховувати також структуру волосся. Для того щоб визначити свій тип, знадобиться всього один ваш волосок. Натягніть його і розірвіть. Якщо він піддався легко, значить у вас тонке волосся. Знадобилися деякі зусилля, значить, середній тип волосся. Ну, а жорстке, товсте волосся рветься з трудом. 

Тонке волосся не потрібно залишати занадто довгими. Пасма повинні бути структурними. Це додасть їм додатковий об'єм. Якщо волосся в'ється, підійде і коротка стрижка, і середньої довжини. Для прямого волосся краще вибрати ступінчасту стрижку півколом. 

На середньому за структурою волоссі можна робити практично будь-які зачіски. Але особливо добре на них виглядають рвані стрижки. 

Товсте волосся важко піддається укладанню і форму тримаєнедовго. Тому для нього найкраще підійде ступінчаста стрижка. Полегшити таке волосся допоможе і філіровка. Але робити її треба дуже акуратно. 

Головне - підходити до вибору стрижки з розумом. Врахувавши свій тип волосся і форму обличчя, при наступному поході до перукаря ви напевно залишитеся задоволені результатом. 

Вдалих вам стрижок!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Зачіски Як вибрати ідеальну стрижку?