ja-cpanel-top

Здоров'я

У чому сила пророслих зерен?

 пророслі зернаПро позитивний вплив на людський організм пророслих зерен знали ще наші давні предки. І в даний час, люди, що ретельно стежать за своїм здоров'ям, намагаються включати їх в свій раціон.

Топ-10 продуктів-афродизіаків

Топ-10 продуктів-афродизіаківУ нашому хіт-параді - лише найбільш доступні і популярні афродізіаки, які напевно прикрасять ваш романтичний вечір.Головне - їсти із задоволенням і в міру, щоб кров прилила куди потрібно, а не тільки до шлунка.

Останнє оновлення на Четвер, 18 листопада 2010, 15:52

Як розрахувати свою ідеальну вагу

ідеальна вагаХочете розрахувати свою ідеальну вагу? На теперішній момент дієтологія застосовує три формули розрахунку ідеальної ваги, про які ми вам і розповімо. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2011, 13:02

Яблука корисні!

Яблука корисніУ гонитві за здоров'ям ми часто витрачаємо величезні гроші, купуємо новомодні вітаміни, добавки, прагнемо дістати хороші ліки і забуваємо, що найкращий лікар - природа - подарувала нам кращий профілактичний засіб проти всіх хвороб: яблука.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 січня 2012, 08:35

Бананова дієта

бананова дієтаБананова дієта - досить смачний спосіб схуднути, за рахунок вмісту натуральних цукрів бананова дієта дозволяє легко справитися з відчуттям голоду. 

Банани чудовим чином поєднують в собі і смакові достоїнства, і корисні властивості.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2011, 11:56

Користь граната

гранат

Гранат належить до продуктів, що дарує здоров'я і красу. Користь граната полягає в його здатності уповільнювати процеси старіння, перешкоджати розвитку зморшок, боротися із захворюваннями серця.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 січня 2012, 14:08

Повнота в моді

повнота в модіУ сучасному світі безліч повних людей вважають себе не повноцінними і не красивими. Звинувачувати в цьому слід моду і різні сучасні тенденції та стандарти, які намагаються наслідувати більшість людей.

Останнє оновлення на Четвер, 18 листопада 2010, 20:09

Сторінка 2 з 2

Ви знаходитесь тут Здоров'я